Психолог

Світлана Логвиненко

1/5

Бути по-справжньому живим - значить бути приреченим до постійного розвитку, безкінечних  змін.

 

Джеймс Бьюдженталь

Індивідуальна психотерапія

Всіх нас вчили, що проявляти злість, агресію, гнів, ненависть – погано. Але чомусь не розповідали, чим загрожує утримання всіх цих почуттів у собі. Неможливість випустити назовні накопичені образи та страждання, неминуче призводить людину до хвороб, депресії і абсолютного розчарування в собі, в оточуючих, в житті.

Індивідуальна психотерапія дозволяє вже після кількох наших зустрічей відчути себе емоційно та фізично краще, а також привести до  рівноваги думки, почуття, власну  поведінку.

Наступні зустрічі є поглибленою роботою над причинами ваших проблем, а конкретно їх опрацювання і усунення. Ви відкриєте в собі прихований ресурс, визначитесь  з життєвими цілями, знайдете шляхи їх досягнення.

Завдяки індивідуальному підходу, на моїх консультаціях довірлива, комфортна, атмосфера. Крім того, я враховую Ваші особистісні обставини, психологічні можливості, конкретну ситуацію Вашого життя і орієнтуюся на Ваші уподобання, щоб Ви змогли досягти найбільш ефективних результатів.

Основною метою моєї роботи є пошук найбільш сприятливих для Вас методів позбавлення від психологічних травм і емоційного дискомфорту. А також знаходження нових комфортних моделей поведінки, які допоможуть надалі спокійно та легко реагувати на життєві ситуації. Ви прийдете до більш глибокого розуміння себе та оточуючих людей, знайдете своє місце в житті,почнете більш ефективно реалізовувати свій внутрішній потенціал.

Психологічна консультація

Неприємності будь-якого характеру часто є віддзеркаленням ваших внутрішніх труднощів  та конфліктів. Люди відпускають їх на самоплив, сподіваючись, що все владнається саме, а в результаті отримують ще більше наростання проблеми.

Важливим моментом в цьому питанні є ще й той факт, що проаналізувати самостійно, де в нашій підсвідомості прихована та чи інша проблема, практично неможливо. Саме в цьому випадку на допомогу приходить професійний психолог.

Психологічна консультація – як один з видів вирішення проблем - це нетривала робота з людиною, яка допомагає їй протягом  однієї, максимум двох-трьох зустрічей, отримати відповіді на свої питання і зрозуміти, куди їй рухатися далі. Якщо Ви відчуваєте, що зайшли в глухий кут і Вам потрібна допомога професіонала, телефонуйте вже сьогодні. Разом ми підберемо найбільш зручний для вас графік консультацій і знайдемо відповіді на всі хвилюючи  Вас питання.

 

Сімейна психотерапія

Більшість з нас на власному досвіді знає, що таке погані стосунки в родині. Все починається з простого непорозуміння, а переростає у сварки, взаємне роздратування, зради і нарешті повне відчуження.

 

Багато живуть так роками і десятиліттями, а деякі приймають рішення взяти ситуацію в свої руки і врятувати свій шлюб. Тоді моїм клієнтом стає вся сім'я. Активна робота проводиться з кожним з її членів, і спрямована на гармонізацію почуттів і відчуттів кожного з них.

Сімейна психотерапія розглядає сім'ю як єдиний організм, який може існувати щасливо тільки за умови усунення міжособистісних конфліктів між чоловіком, дружиною та дітьми.

Не відкладайте в довгий ящик черговий «важкий період», інакше він буде повторюватися знову і знову. Консультація з професійним психологом дозволить повернути радість у сім'ю, взаєморозуміння з дітьми, а Вам самим, знайти гармонію.

 

Групова психотерапія

Проходить у формі щотижневих зустрічей групи (5-8 осіб) з психологом.

Основною перевагою цього методу є, насамперед, можливість для кожного учасника групи побачити свої проблеми очима інших людей, тому однією з обов'язкових умов такої групи є чесний  зворотній зв'язок від кожного з її учасників.

 

Групова психотерапія допомагає людині усвідомити самого себе і свої відносини з іншими. Це стає можливим за рахунок того, що в групі відтворюється реальна картина повсякденного життя, люди ведуть себе так само, як роблять це зазвичай у відносинах з іншими людьми. На тлі чого кожен може більш чітко побачити своє життя і зрозуміти, в чому полягають особливості його труднощів у спілкуванні з іншими людьми. В результаті досягається схвальний ефект – клієнти отримують нові способи поведінки - це змінює  в позитивний бік  стосунки з людьми в групі і надає можливості для  більш  глибокого  розуміння себе, переноситься на ситуації в реальному житті.

Участь у подібних групах міжособистісної взаємодії дозволить Вам дізнатися дуже важливі і життєстверджуючі  моменти:

• Як бачать Вашу поведінку оточуючі?

• Які почуття насправді викликає в оточуючих Ваша поведінка?

• Як Ваша поведінка формує думку про Вас у інших людей?

• Яким чином Ваша поведінка впливає на Вашу власну думку про себе?

 

Skype консультації

Незважаючи на те, що ефективність особистого спілкування з клієнтом замінити неможливо, іноді трапляються ситуації, коли особиста  зустріч, в силу тих чи інших обставин, стає не можливою. Однак це зовсім не означає, що людина повинна переживати свою проблему на одинці. Для таких випадків існують skype-консультації, які дають можливість людині розібратися з актуальними питаннями без особистої зустрічі з психологом.

 

Оплата консультації здійснюється за допомогою банківського переказу на картку Приватбанку до початку консультації.

 
 

Анонімне безкоштовне питання психологу?