Психолог

Світлана Логвиненко

психолог киев.jpg

 

Ти не один.

Часто буває так, що досягнувши успіху в якійсь галузі життя, людина несподівано програє в інший. Успішна кар'єра, але прогалина в особистому житті. Прекрасні стосунки в родині, але постійні протиборства  з керівництвом. Все відмінно вдома і на роботі, але всередині спустошеність  і повна відсутність радості. А деколи взагалі накочує гостре відчуття безглуздості і «порожнечі» життя, або виникає думка, що ти живеш ніби не своє життя. Кожен з нас з чимось бореться і не завжди знаходить інструменти для перемоги

Те, що спрацьовує в багатьох спрацює і у вас.

Більше п'яти років до мене на прийом приходять різні люди і я допомагаю їм знайти прості відповіді на складні питання. Я практикуючий психолог, екзистенціальний психотерапевт, ведуча психотерапевтичних груп міжособистісної взаємодії. Мій досвід і знання допомогли багатьом змінити своє життя на краще. І я сміливо можу сказати, що ці люди тепер дивляться на своє життя з оптимізмом і навчилися вирішувати свої проблеми ще до їх появи.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/4

Одного разу я зрозуміла просту річ: ми лікуємо зуби у стоматолога, ангіну у терапевта, серце у кардіолога, а проблеми особистісного характеру намагаємося «вилікувати» за допомогою порад мами та  друзів. І тим самим потрапляємо у замкнене коло. Але ж так не повинно бути! 

Кожен з нас має право бути щасливим і радіти життю!

Тому людство винайшло психотерапію – як дієвий метод вирішення життєво важливих людських проблем. Ми з вами можемо успішно вирішити цілу низку, здавалося б, нерозв'язних проблем. Серед моїх клієнтів є сімейні пари, у яких настало абсолютне відчуження і непорозуміння у стосунках. Самотні жінки, які зневірилися в собі та можливості створити щасливий союз. Чоловіки, які  оступилися та намагаються налагодити своє життя і бізнес. Наша перша зустріч – це ні до чого не зобов'язуючий діалог, під час якого я уважно вислуховую проблему людини і пропоную їй  варіанти її вирішення. Іноді моїм клієнтам достатньо всього декількох психологічних консультацій. В деяких випадках людина приймає рішення попрацювати над собою більш ґрунтовно і записується на індивідуальну психотерапію, або в групи, де вирішуються схожі питання. Все це залежить від ваших цілей і бажання.

У будь-якому випадку, ми з вами зможемо знайти рішення для таких проблем як:

 

 • Стан, коли не хочеться жити.

 • Людина не знає куди рухатися далі і що робити в ситуації, що склалася.

 • Гостре відчуття безглуздості, «порожнечі» життя.

 • У парі виникають конфлікти і відчуженість.

 • Людині не вдається знайти пару.

 • Стан «живу ніби не своє життя».

 • Стан «не можу знайти своє місце в житті».

 • Життя проходить в клітці чужих очікувань.

 • Лякають зміни (блокуючий страх і тривога).

 • Заважає тягар провини, сорому, що виникли в минулому або сьогоденні.

 • Виснажують фінансові проблеми (борги, «гроші крізь пальці», «немає грошей» - незалежно від рівня доходу і можливостей).

 • Людина шукає внутрішні ресурси жити щасливо – з задоволенням, любов'ю та інтересом.

Змінити своє життя можливо завжди! І не вірте, якщо вас будуть переконувати в безвиході і неможливості цього заходу. Все, що ви зобов'язані  собі і світу – це бути щасливим і жити з задоволенням. І я завжди готова допомогти вам з вирішенням цього важливого питання.

 

 

З повагою,

Ваш психолог

Світлана Логвиненко

 

Записатися на попередню консультацію або задати свої питання ви можете вже зараз, подзвонивши мені по телефону.